Часто задавані питання

Які у вас NS сервера?

 
Наш хостинг використовує такі NS сервера:
  • ns.rheingold.com.ua;
  • ns1.rheingold.com.ua;
  • ns2.rheingold.com.ua.


Як увійти в хостинг-панель?

 
До хостинг-панелі є 2 варіанти входу:
  1. Через пункт меню "Особистий кабінет" на нашому сайті;
  2. Через Ваш сайт за посиланням https://ваш_домен:1500


Як користуватися Webmail для пошти?

 
Потрапити в Webmail можна за адресою https://ваш_домен/webmail, або https://mail.rheingold.com.ua


Чому вкладення листів розміром 32 МБ не доставляються, адже обмеження встановлено в 32 МБ?

 
Справа в тому, що кожне електронне поштове повідомлення кодується за алгоритмом MIME base64.

Стандартне повідомлення SMTP (також відоме як повідомлення звичайного тексту) складається з оболонки повідомлення та змісту повідомлення - заголовка та тіла повідомлення. Ці елементи засновані на простому 7-розрядному тексті US-ASCII. Коли повідомлення містить елементи, які не є простим текстом US-ASCII, ці елементи необхідно закодувати. При роботі з таким нетекстовим вмістом, включаючи вкладення, для кодування використовується MIME. Недоліком Base64 є те, що він збільшує вкладення на 33%.

Алгоритм base64 замінює всі символи, при цьому три символи замінюються на 4. Тим самим зменшується обсяг корисного повідомлення.
Тобто розмір закодованого файлу більше розміру початкового приблизно на 33% у разі base64. Тому, коли Ви посилаєте хоч скільки-небудь стискувані бінарні файли (наприклад, ехе-програми), бажано перед обробкою кодувальником їх заархівувати, щоб зменшити розмір листа. Більш того, навіть для посилки звичайного тексту великого обсягу має сенс файл з цим текстом заархівувати, а потім закодувати - розмір листа буде менше, ніж обсяг вихідного тексту. (Звичайно, ви повинні бути впевнені, що одержувач листа зможе зробити зворотні дії - декодування та розархівування).


Чому мій домен не працює?

 
Якщо Ви реєстрували домен у нас і пройшло трохи часу, то можливо Ваш домен ще не оновився на всіх DNS серверах. Домени, як правило, стають доступні через 24-36 годин після реєстрації.

Якщо Ви реєстрували домен не у нас, то Вам потрібно поміняти для нього NS сервера і почекати до тих пір поки вони зміняться на всіх DNS серверах. Зазвичай це займає 12-24 години.